Spitfire nad Berlinem • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 126 osób.
Spitfire nad Berlinem

Spitfire nad Berlinem

May. 13, 2022United Kingdom80 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
7 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Spitfire nad Berlinem online cały Film

Pilot wyrusza na śmiertelnie niebezpieczną misję nad nazistowskimi Niemcami, by zdobyć istotne dowody, dzięki którym amerykańscy lotnicy nie trafią w śmiertelną pułapkę.

Gdzie zobaczyć cały Film Spitfire nad Berlinem online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Spitfire nad Berlinem online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Spitfire nad Berlinem Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Spitfire nad Berlinem
Oryginalna nazwa Spitfire Over Berlin
Ocena IMDb 4.3 946 głosów
Ocena TMDb 4.1 8 głosów

Reżyser

Callum Burn
Director

Obsada

Kris Saddler isEdward Barnes
Edward Barnes
David Dobson isGroup Captain
Group Captain
Vin Hawke isStanley
Stanley