Sportowe opowieści: Wyścig stulecia • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 89 osób.
Sportowe opowieści: Wyścig stulecia

Sportowe opowieści: Wyścig stulecia

Sep. 06, 2022USA83 Min.TV-14
Twoja ocena: 0
5 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Sportowe opowieści: Wyścig stulecia online cały Film

Film „Wyścig stulecia” przedstawiający historię ekscytujących regat o Puchar Ameryki z 1983 roku jest klasyczną opowieścią o drużynie spisanej na straty. Mówi o grupie walecznych Australijczyków, którzy postawili sobie za cel zdetronizować nowojorski klub jachtowy oraz przerwać jego rekordowy ciąg zwycięstw w najbardziej prestiżowych zawodach żeglarskich na świecie, trwający aż 132 lata. Najważniejsi członkowie amerykańskiej i australijskiej drużyny udzielają wywiadów, w których opisują swoje doświadczenia z tego niebywałego wyścigu po zwycięstwo.

Gdzie zobaczyć cały Film Sportowe opowieści: Wyścig stulecia online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Sportowe opowieści: Wyścig stulecia online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Sportowe opowieści: Wyścig stulecia Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Sportowe opowieści: Wyścig stulecia
Sportowe opowieści: Wyścig stulecia
Oryginalna nazwa Untold: The Race of the Century
Ocena IMDb 7.3 666 głosów
Ocena TMDb 6.9 13 głosów

Reżyser

Chapman Way
Director

Obsada