Survive • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 97 osób.
Survive

Survive

Oct. 01, 2022Unknown108 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
5 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Survive online cały Film

Gdzie zobaczyć cały Film Survive online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Survive online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Survive Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Survive
Oryginalna nazwa Survive
Ocena IMDb 4.2 430 głosów
Ocena TMDb 5.9 13 głosów

Reżyser

Obsada

Makgotso M isNueva chica
Nueva chica
Dane Foxx isOficial de TSA
Oficial de TSA
Caroline Goodall isLa madre de jane
La madre de jane
Terence Maynard isDr. A. S. METRO
Dr. A. S. METRO
Jo Stone-Fewings isEl padre de Jane
El padre de Jane