Terrifier 2. Masakra w Święta • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 126 osób.
Terrifier 2. Masakra w Święta

Terrifier 2. Masakra w Święta

Oct. 06, 2022USA138 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
8 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Terrifier 2. Masakra w Święta online cały Film

Po wskrzeszeniu przez nieznaną istotę po masakrze w hrabstwie Miles, Klaun Art brutalnie morduje młotkiem koronera badającego jego ciało. Idzie do pralni, aby wyczyścić przesiąknięte krwią ubranie, gdzie spotyka Małą Bladą Dziewczynkę – tajemniczą, złowrogą istotę w podobnym stroju klauna. Samotny klient widzi, jak Art wchodzi w interakcję z niewidzialną dla niego dziewczyną, zanim zostaje zabity. Rok później nastolatka Sienna Shaw dopracowuje swój kostium na Halloween: anioł-wojownik, który zaprojektował dla niej jej ojciec, który niedawno zmarł na raka mózgu. Brat Sienny, Jonathan, chce przebrać się za Arta na Halloween i ma obsesję na jego punkcie od czasu odkrycia szkiców jego i jego ofiar z masakry w hrabstwie Miles w szkicowniku ich ojca. Tej nocy Sienna ma koszmar, w którym spotyka Arta i budzi się, widząc pożar na jej komodzie, podczas gdy miecz, który był jej prezentem od ojca, pozostaje nietknięty.

Gdzie zobaczyć cały Film Terrifier 2. Masakra w Święta online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Terrifier 2. Masakra w Święta online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Terrifier 2. Masakra w Święta Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Terrifier 2. Masakra w Święta
Terrifier 2. Masakra w Święta
Terrifier 2. Masakra w Święta
Terrifier 2. Masakra w Święta
Terrifier 2. Masakra w Święta
Terrifier 2. Masakra w Święta
Terrifier 2. Masakra w Święta
Oryginalna nazwa Terrifier 2
Ocena IMDb 6.3 23,030 głosów
Ocena TMDb 6.973 765 głosów

Reżyser

Damien Leone
Director

Obsada

Amelie McLain isThe Little Pale Girl
The Little Pale Girl
Felissa Rose isMs. Principe
Ms. Principe
Samantha Scaffidi isVictoria Heyes
Victoria Heyes