The Alien Report • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 114 osób.
The Alien Report

The Alien Report

Oct. 23, 202281 Min.
Twoja ocena: 0
6 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest The Alien Report online cały Film

Gdzie zobaczyć cały Film The Alien Report online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

The Alien Report online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

The Alien Report Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

The Alien Report
Oryginalna nazwa The Alien Report

Reżyser

Obsada

Braxton Hale isNarrator (The Abductee)
Narrator (The Abductee)
Whitney Masters isTelepathic Being
Telepathic Being

Zobacz inne filmy

THE FIRST SLAM DUNK
Seriously Red
Alcarràs
Bez wahania
Guillermo del Toro: Pinokio
Jailbreak Lovers
Siklo
Nebulosa
perennials
Voyagers
Girl in Room 13
La maniobra de la tortuga