The Menu • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 44 osób.
The Menu

The Menu

Nov. 17, 2022USA106 Min.R
Twoja ocena: 0
8.5 2 ocen

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest The Menu online cały Film

Gdzie zobaczyć cały Film The Menu online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

The Menu online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

The Menu Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

The Menu
The Menu
The Menu
The Menu
Oryginalna nazwa The Menu
Ocena IMDb 7.5 704 głosów

Reżyser

Mark Mylod
Director

Obsada

Zobacz inne filmy

Contando ovejas
South Park the Streaming Wars
Barbie
Święta na Jemiołowej Farmie
Hunting Ava Bravo
Uciekaj, Kochanie
Those Who Walk Away
Głośni sąsiedzi
Starzy ludzie
Seriously Red
Sliced Bread
Mad God