The Minute You Wake Up Dead • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 107 osób.
The Minute You Wake Up Dead

The Minute You Wake Up Dead

Nov. 04, 2022USA90 Min.R
Twoja ocena: 0
9 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest The Minute You Wake Up Dead online cały Film

Makler giełdowy z małego miasteczka na południu zostaje wplątany w oszustwo ubezpieczeniowe z sąsiadem z sąsiedztwa, które prowadzi do wielokrotnych morderstw, gdy wielu innych ludzi chce wziąć udział w spisku. Szeryf Thurmond Fowler, znany szeryf miejski od ponad czterech dekad, usilnie stara się rozwikłać tajemnicę miasta i w końcu dostaje więcej, niż się spodziewał.

Gdzie zobaczyć cały Film The Minute You Wake Up Dead online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

The Minute You Wake Up Dead online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

The Minute You Wake Up Dead Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

The Minute You Wake Up Dead
The Minute You Wake Up Dead
The Minute You Wake Up Dead
The Minute You Wake Up Dead
Oryginalna nazwa The Minute You Wake Up Dead
Ocena IMDb 4.2 591 głosów
Ocena TMDb 5.726 31 głosów

Reżyser

Obsada

Morgan Freeman isSheriff Thurmond Fowler
Sheriff Thurmond Fowler
Ben VanderMey isDeputy Kane
Deputy Kane

Zobacz inne filmy

Puls Seulu
Nightride
Łowca Głów
The Willowbrook
Gilbert Chikli: Oszust w masce
Halloween zabija
Syn
Infinite Storm
W nieskończoność
Hacker 2.0
They/Them
The Prototype