The Ravine • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 74 osób.
The Ravine

The Ravine

May. 06, 2022Unknown121 Min.R
Twoja ocena: 0
9 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest The Ravine online cały Film

Gdzie zobaczyć cały Film The Ravine online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

The Ravine online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

The Ravine Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Oryginalna nazwa The Ravine
Ocena IMDb 5.2 1,455 głosów
Ocena TMDb 8.333 3 głosów

Reżyser

Keoni Waxman
Director

Obsada

Eric Dane isMitch Bianci
Mitch Bianci
Teri Polo isCarolyn Bianci
Carolyn Bianci
Peter Facinelli isDanny Turner
Danny Turner
Byron Mann isDetective Ben Lee
Detective Ben Lee
Abbie Gayle isYoung Carolyn
Young Carolyn
Lucy Faust isMary Ann Turner
Mary Ann Turner
Tadasay Young isJoanna's Mother
Joanna's Mother