The Razing • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 107 osób.
The Razing

The Razing

Sep. 26, 2022USA110 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
7 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest The Razing online cały Film

Grupa przyjaciół w separacji zbiera się na noc tradycji, która przybiera śmiertelny obrót, gdy stare tajemnice i rany wychodzą na jaw.

Gdzie zobaczyć cały Film The Razing online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

The Razing online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

The Razing Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

The Razing
Oryginalna nazwa The Razing
Ocena IMDb 3.7 178 głosów
Ocena TMDb 5.5 2 głosów

Zobacz inne filmy

Smile
Bandit
I Won’t Let You Go
Hilma
Dark Cloud
Głęboka woda
Maid in Malacañang
Powrót klątwy
Uciekaj, Kochanie
Millennium Bugs
Mistral Spatial
We’re All Going to the World’s Fair