The Royal • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 107 osób.
The Royal

The Royal

Jul. 15, 2022USA98 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
9 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest The Royal online cały Film

Gdzie zobaczyć cały Film The Royal online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

The Royal online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

The Royal Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

The Royal
The Royal
The Royal
The Royal
The Royal
The Royal
The Royal
The Royal
The Royal
The Royal
Oryginalna nazwa The Royal
Ocena IMDb 7 98 głosów
Ocena TMDb 6 2 głosów

Reżyser

Obsada

Nic Bishop isGeorge Brett
George Brett
Amin Joseph isWillie Mays Aikens
Willie Mays Aikens
Dallas Dupree Young isYoung Willie Mays Aikens
Young Willie Mays Aikens
Clark Sarullo isLeslie Brett
Leslie Brett
Kaleina Cordova isAbigail Harper
Abigail Harper