The Willowbrook • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 44 osób.
The Willowbrook

The Willowbrook

Nov. 08, 2022Unknown85 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
8 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest The Willowbrook online cały Film

Gdzie zobaczyć cały Film The Willowbrook online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

The Willowbrook online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

The Willowbrook Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

The Willowbrook
Oryginalna nazwa The Willowbrook
Ocena IMDb 4.4 120 głosów

Reżyser

Zach Koepp
Director

Obsada

Zobacz inne filmy

Escape Room: La pel·lícula
Perfumiarz
Siklo
Bowling Saturne
마녀 2
Wyścig o złoto
The Enforcer
Chmury znad Czarnobyla
Survive
Bula
Szybcy i Wściekli 9
Przypadkowy przechodzień