Torn: A Wicked Trilogy • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 44 osób.
Torn: A Wicked Trilogy

Torn: A Wicked Trilogy

Oct. 27, 2022Unknown156 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
8 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Torn: A Wicked Trilogy online cały Film

Wszystko, co Ivy Morgan myślała, że ​​wie, zostało postawione na głowie. Jeśli nie dowie się, komu może zaufać – i szybko – to nie tylko jej serce zostanie rozdarte, ale sama cywilizacja.

Gdzie zobaczyć cały Film Torn: A Wicked Trilogy online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Torn: A Wicked Trilogy online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Torn: A Wicked Trilogy Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Torn: A Wicked Trilogy
Oryginalna nazwa Torn
Ocena IMDb 6.7 29 głosów
Ocena TMDb 10 1 głosów

Zobacz inne filmy

Bergie
The Wizard Hunter: The Hunt for Evangelion Crowley
Plus que jamais
Enfermo Amor
Na twoim miejscu
Zillion
Haul Out the Holly
Pinball: The Man Who Saved the Game
Coma
Spoiler Alert
The Royal
Listy do M. 5