Tourettes & I • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 68 osób.
Tourettes & I

Tourettes & I

Nov. 23, 202217 Min.
Twoja ocena: 0
6 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Tourettes & I online cały Film

Gdzie zobaczyć cały Film Tourettes & I online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Tourettes & I online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Tourettes & I Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Oryginalna nazwa Tourettes & I

Reżyser

Obsada

Ashton Cooper isLiam Barker
Liam Barker
Sarah Leigh isSusan (the Manager)
Susan (the Manager)
Josh Dudley isEstate Bully #1
Estate Bully #1
Christin Pruestel isEstate Bully #2
Estate Bully #2
Siobhan Bayford isVoice of DR. Gibson
Voice of DR. Gibson
Billy Chandler isSales Assistant
Sales Assistant