Transfusion • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 44 osób.
Transfusion

Transfusion

Jan. 05, 2023
Twoja ocena: 0
5 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Transfusion online cały Film

Gdzie zobaczyć cały Film Transfusion online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Transfusion online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Transfusion Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Oryginalna nazwa Transfusion

Reżyser

Matt Nable
Director

Obsada

Sam Worthington isRyan Logan
Ryan Logan
Edward Carmody isBilly Logan
Billy Logan

Zobacz inne filmy

The Son
A Man Called Otto
Summit Fever
Broad Peak
Nikt nie musi wiedzieć
Old Henry
Il filo invisibile
Armageddon Time
Silent Life
Enfermo Amor
Wybieraj albo umieraj
Trevor: The Musical