Trophy Wife • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 97 osób.
Trophy Wife

Trophy Wife

Mar. 27, 2022USA87 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
5 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Trophy Wife online cały Film

Gdzie zobaczyć cały Film Trophy Wife online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Trophy Wife online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Trophy Wife Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Trophy Wife
Oryginalna nazwa Trophy Wife
Ocena IMDb 5.9 136 głosów
Ocena TMDb 8 1 głosów

Reżyser

Obsada

Erica Peeples isToni Carter
Toni Carter
Chris Sakyi isDr. Franklin
Dr. Franklin
Timothy Adams isDetective McKenzie
Detective McKenzie
Tray Chaney isDetective Anderson
Detective Anderson