#Unknown • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 44 osób.
#Unknown

#Unknown

Jan. 10, 2022Unknown97 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
9 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest #Unknown online cały Film

Lata po serii przypadkowych morderstw, które miały miejsce w 2017 roku, autor książek Michael Lane nagle zaczyna odbierać niepokojące telefony . Zamiast skupiać się na bisach swojej udanej debiutanckiej książki, ma obsesję na punkcie tej tajemnicy.

Gdzie zobaczyć cały Film #Unknown online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

#Unknown online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

#Unknown Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

#Unknown
Oryginalna nazwa #Unknown
Ocena IMDb 4.1 154 głosów
Ocena TMDb 4.5 2 głosów

Reżyser

Obsada

Hal Ozsan isMichael Lane
Michael Lane
Judd Nelson isGarrett Stance
Garrett Stance
Master P isMayor Leo Rawlings
Mayor Leo Rawlings
Denise Boutte isHelen Friar
Helen Friar
Nicholle Tom isKatherine Lane
Katherine Lane
Eric Sweeney isLarry Osmand
Larry Osmand