Unsilenced • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 97 osób.
Unsilenced

Unsilenced

Aug. 12, 2022Canada108 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Unsilenced online cały Film

Gdzie zobaczyć cały Film Unsilenced online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Unsilenced online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Unsilenced Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Oryginalna nazwa Unsilenced
Ocena IMDb 6.9 426 głosów
Ocena TMDb 6 2 głosów

Reżyser

Leon Lee
Director

Obsada

Sam Trammell isDaniel Davis
Daniel Davis
Tzu-Chiang Wang isSecretary Yang
Secretary Yang
James Yi isDirector Zhu
Director Zhu
Chen-Jun Cheng isProfessor Zhang
Professor Zhang
Jie-Fei Huang isSecretary Wu
Secretary Wu