Wasyl • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 89 osób.
Wasyl

Wasyl

Oct. 16, 2022Bulgaria93 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
8 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Wasyl online cały Film

Vasil jest bułgarskim imigrantem mieszkającym na ulicy w Hiszpanii. Inteligentny i charyzmatyczny, ma niesamowity talent do szachów i brydża, do tego stopnia, że mimo bycia bezdomnym udaje mu się wyrobić sobie markę w ekskluzywnym i prestiżowym klubie w mieście. Tam poznaje Maureen, Irlandkę, która jest orędowniczką sprawiedliwości społecznej.

Gdzie zobaczyć cały Film Wasyl online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Wasyl online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Wasyl Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Wasyl
Oryginalna nazwa Vasil
Ocena IMDb 6.3 70 głosów
Ocena TMDb 5 1 głosów

Zobacz inne filmy

Welcome to the Club
Kalt
Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka
Phony
The Waltons’ Thanksgiving
Kolizja
Nariti
Les Promesses
The Bad Seed Returns
HollyBlood
Joe Lycett: More, More, More! How do you Lycett? How do you Lycett?
Dom na falach