Wayward • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 97 osób.
Wayward

Wayward

Jun. 14, 2022USA75 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
6 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Wayward online cały Film

Dwoje nieznajomych, Dawn i Micaha spotyka się w barze. Postanawiają wyruszyć na festiwal muzyczny do Portland. Niestety ich podróż zamienia się w koszmar, gdyż ściga ich niesławny seryjny morderca znany jako Mechanic Maniac.

Gdzie zobaczyć cały Film Wayward online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Wayward online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Wayward Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Oryginalna nazwa Wayward
Ocena IMDb 4.7 179 głosów
Ocena TMDb 7.2 3 głosów

Reżyser

Kurt Yochum
Director

Obsada