What Remains • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 89 osób.
What Remains

What Remains

Dec. 02, 2022USA101 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
8 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest What Remains online cały Film

Gdzie zobaczyć cały Film What Remains online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

What Remains online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

What Remains Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Oryginalna nazwa What Remains
Ocena IMDb 7.5 38 głosów

Zobacz inne filmy

Tubero
A Maple Valley Christmas
Muru
Gigi & Nate
Espacional Volume: Dois
The Noel Diary
El trasplante
Chip i Dale: Brygada RR
Lamborghini: The Man Behind the Legend
Major
Respect the Jux
Homebound