Wielka 4 • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 107 osób.
Wielka 4

Wielka 4

Dec. 19, 2022Indonesia141 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
9 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Wielka 4 online cały Film

Czwórka emerytowanych zabójców powraca do akcji, gdy w ich życiu pojawia się szlachetna policjantka próbująca dopaść nieuchwytnego mordercę.

Gdzie zobaczyć cały Film Wielka 4 online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Wielka 4 online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Wielka 4 Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Oryginalna nazwa The Big 4
Ocena IMDb 6.1 728 głosów
Ocena TMDb 7 27 głosów

Reżyser

Obsada

Zobacz inne filmy

Alien Sniperess
Kokainowy miś
Flux Gourmet
Cruella
Śmierć na Nilu
Biegnij i strzelaj
Plane
King: Mój przyjaciel lew
Una boccata d’aria
Major
Perfect Strangers
The Minute You Wake Up Dead